0
0

SAMSUNG A30s (A307) LCD DOKUNMATİK EKRAN ORJİNAL REVİZE

** SİPARİŞ ETMİŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN BAŞLIKTA YAZAN ÜRÜN İLE BİREBİR GÖNDERİLECEKTİR. **


Satın Aldığınız Ürün Garanti Kapsamında mı ?

  • Satın almış olduğunuz SAMSUNG A8 2018 (A530) LCD DOKUNMATİK EKRAN ORJİNAL REVİZE ekran tek başına kullanılan ürün değildir.Bir cihazın yedek parçası niteliğinde olduğundan dolayı ürünün garantisi montajı yapıldığı anda SONA ERMEKTEDİR.  Dolayısıyla ürünün sağlamlığını ve çalışabilirliğini montajını yapmadan önce sadece soketlerinden takarak test ediniz.
  • Üzerindeki jelatinleri herhangi bir sebeple sökülmüş, cihaza montajı yapılmış, lehimlenmiş yada orjinalliği bozulmuş ürün garanti kapsamına girmemektedir.
  • SAMSUNG A8 2018 (A530) LCD DOKUNMATİK EKRAN ORJİNAL REVİZE ekranı test ederken yada  montajı yapılırken özellikle flexi kablosu aşırı hassas olduğundan titizlikle montajını yapınız. Flexi kablosundan herhangi bir deformasyon meydana gelmesi yine ürünü garanti kapsamı dışında bırakmaktadır.
  • SAMSUNG A8 2018 (A530) LCD DOKUNMATİK EKRAN ORJİNAL REVİZE  ekran herhangi bir şekilde  montajı yapılmadığı taktirde  15 gün raf garantisi kapsamındadır. Garanti süresi hiçbir şekilde  kullanılmaya başlamamış ürünler için geçerlidir.
  • SAMSUNG A8 2018 (A530) LCD DOKUNMATİK EKRAN ORJİNAL REVİZE ekran ürününü teslim alırken  kargo poşetinde veya kutusunda herhangi bir deformasyon olmadığını kontrol ediniz. Aksi taktirde  ürünü teslim almayaran  kargo firma  personeli yanında kargoyu açarak üründe herhangi bir deformasyon varsa bakınız ve deformasyonlu ürünü kargo firması personeliyle birlikte tutanak turarak, tutanak ile birlikte tarafımıza geri gönderiniz.

Ürünüm ne zaman kargoya verilir ?

  • Siparişini vermiş olduğunuz ürünler  hafta  için Saat:17:00 Cumartesi:14:00 Pazar günü ve resmi tatillerde verilen kargolar takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir. 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 17:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi